از برنامه APKPure استفاده کنید
نسخه قدیمی APK Unit Price Calculator را برای اندروید بگیرید
به راحتی قیمت واحد را محاسبه کنید
قیمت واحد یا هزینه واحد به ما می گوید که در هر لیتر، هر کیلوگرم، هر اونس، هر گرم و غیره چقدر محصول می خریم. مثلاً تشنه هستید و باید برای خرید آب به بازار بروید و بیایید. در جلوی قفسه و دو گزینه را ببینید: اولین گزینه کوچکتر خرید 1 لیتر آب به قیمت 1 دلار و گزینه دوم خرید 5 لیتر آب به قیمت 3.50 دلار است. کدام گزینه بهتر است.Last updated on 10/04/2022
Minor bug fixes and improvements. Install or update to the newest version to check it out!
نیاز به اندروید
5.0 and up
دسته بندی
گزارش
Unit Price Calculator
1.0.0 by Stage Coding
10/04/2022