از برنامه APKPure استفاده کنید
نسخه قدیمی APK Unit Price Compare را برای اندروید بگیرید
Calculates the unit price tell which item is less expensive.
Calculates the unit price of similar products sold in different size/quantity and tell which item is less expensive.
Compares multiple items at one time, ranks the first 10 better buy items.
The shopping items can be in different unit, e.g. kg, pound and ounce.
Example:
1kg $10 vs. 1lb $3
You can even input quantity like 250*6+100.
Last updated on 07/08/2015
14.2 Put options menu on action bar.
بارگذاری شده توسط
Matheus Silva
نیاز به اندروید
Android 3.0+
دسته بندی
گزارش
Unit Price Compare
14.2 by aleung
07/08/2015